Černoši mají velká písmena, já mám velký... Ano, opět vysílá Topol

30.07.2020 8:27 | Zprávy
autor: kas

Mirek Topolánek opět komentoval současnou politiku v Česku, ale nejen v něm, ve své Topol Show. Projevil básnické střevo, trefoval se do vlády Andreje Babiše i do dění v USA. Zaujal ho zvlášť záměr psát černochy s velkým prvním písmenem, zatímco běloši zůstavávají s malým. Jak je prý známo ze Sicílie, on problém nemá. Ale co ostatní? A proč Babiš dal v Bruselu souhlas? Merkelová vydala pokyn.

Černoši mají velká písmena, já mám velký... Ano, opět vysílá Topol
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mirek Topolánek při rozhovoru pro PL

Mirek Topolánek pro začátek rýmoval:

„Politici nelení,
a to i ti Zelení.
Prázdniny je neruší,
blbost sálá z ovzduší.“

„Dost přiblblých říkaček, Topol show je tu,“ odstartoval pak svůj program.

Bývalý premiér prohlásil, že je čas se přestat bít v prsa za to, jak vláda úspěšně zvládla koronavirus, protože přichází druhá vlna. Ale ne viru, ale vládního chaosu. „Žádná plošná opatření už nebudou. Tedy vlastně budou od pondělka a oznámíme je v pátek. Nebo budou už ve čtvrtek a oznámíme je v šest večer. A proč ne už ve tři čtvrtě? Sice s nimi nelze otálet, ale zato nedávají smysl. Levá ruka neví, co dělá pravá, včera znamená zítra. Kreativní statistika, cirkus pokračuje,“ ilustroval Topolánek zavádění opatření v regionech.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Migrační pakt

Dá se ještě zrušit? Myslíte, že je to reálné? A co když se to nepovede. Když se jím nebudeme řídit, jaké to pro nás může mít důsledky? Mluví se o výpalném, odpůrci tvrdí, nebudeme ho platit. Co když nezaplatíme? A ještě by mě zajímalo, jak je to s tím samotným rozhodováním? Kdo přesně rozhoduje, kdo...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

20:15 „Proboha, co to je?“ Šídlo a Sedláček natočili video. Lidé se zhrozili

Knihovna Václava Havla čelí v poslední době obrovské krizi, která může vyvrcholit až zavřením instit…