Češi už zase smějí letecky cestovat do Ruska

31.07.2021 6:15 | Zprávy
autor: čtk

Občané Česka mohou opět letecky cestovat do Ruska. Oznámila to dnes agentura TASS s odvoláním na příslušné rozhodnutí ruské vlády.

Češi už zase smějí letecky cestovat do Ruska
Foto: Hans Štembera
Popisek: Letiště Václava Havla

Ruská vláda rozšířila seznam zemí, jejichž občané smějí znovu přicestovat do Ruska letecky, uvedl TASS s odvoláním na nařízení, které dnes zveřejnil úřední portál. Kromě Česka byly na seznam nově zapsány i Francie a Albánie.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Proč jste tu daňovou reformu neprosadili za vás?

Vy jste paradoxně zatížili jen živnostníky vyššími odvody. A máte ještě řešení co s nízkými mzdami, myslím, že i když snížíte zdanění práce lidé tak stejně přidáno nedostanou a nízké mzdy jsou také obrovský problém.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ptali jsme se koncesionářů na Českou televizi. Nebylo to hezké

14:29 Ptali jsme se koncesionářů na Českou televizi. Nebylo to hezké

„Ať si stávkují, koho to zajímá? Já nemohu začerňovat smlouvy…. Dopadne to u nás jako na Slovensku. …