Češi vyhrají, když si nekleknou. Limberský naplno, facka Skotům

14.06.2021 14:52 | Zprávy
autor: tle

Politika do sportu nepatří, takový názor v rozhovoru na Primě vyjevili bývalí fotbaloví reprezentanti Česka David Limberský a Roman Bednář. Obzvlášť co se týče poklekávání. „Pro mě budou vítězové, když nepokleknou a odehrají dobrý zápas,“ pověděl Limberský. „Beru osobně, že napadnou Kúdelu v útrobách stadionu, přikryjí tam kamery a Gerald to ještě pokryje, to je podle mě organizovaný zločin a to, že na něj neměli na hřišti, tak to zakrývají údajným rasismem, který nikdo neprokázal. Pro mě to je tragédie a já se s tím nemůžu smířit,“ dodal.

Češi vyhrají, když si nekleknou. Limberský naplno, facka Skotům
Foto: Repro CNN Prima News
Popisek: Bývalý fotbalový reprezentant David Limberský

Ve tři hodiny odpoledne začíná Česká republika fotbalový turnaj EURO svojí premiérou proti Skotsku. K turnaji se vyjádřil bývalý fotbalový reprezentant David Limberský. Zkušený fotbalista se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vyjádřil i ke kauze Ondřeje Kúdely ohledně trestu za údajný rasismus při zápasu s Glasgow Rangers.

Limberský má dnešní zápas se Skotskem za klíčové utkání. „Pro mě Češi budou vítězi, když před zápasem nepokleknou. Mám na to už extraaverzi, takže pro mě budou vítězové, když nepokleknou a odehrají dobrý zápas,“ myslí si bývalý národní reprezentant. „Oni nepokleknou, to už se řeklo,“ pověděl fotbalový expert CNN Prima NEWS Jakub Burian. „Čím víc týmů, tím líp,“ dodal Limberský.

Celý rozhovor ZDE:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Jiří Kobza byl položen dotaz

Euro

Zmiňujete se o jakémsi hlasovacím kartelů zemí eurozóny, ale když teď nejsme členy, nerozhoduje se tak vlastně o našich penězích jen bez nás? I když nemáme euro, tak do EU přeci přispíváme, jen teda pokud to chápu vůbec, tak už o jejich osudu vlastně jako nečlenové eurozóny nerozhodujeme vlastně vůb...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

10:30 „Teď se může stát cokoliv.“ Po žalobě Pavla na vládu

Hrad dnes oznámil, že prezident Petr Pavel podává kvůli údajné nesoučinnosti vlády v otázce summitu …