Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Legendární letadlo L 410 z Kunovic zamířilo v těchto dnech na jeden z největších světových veletrhů do Paříže. Zde se stane vlajkovou lodí historicky největší expozice českého leteckého průmyslu. Nová generace „čtyřistadesítky“ zde navíc naváže na světovou premiéru svého předchůdce. Na francouzském letišti Le Bourget se totiž L 410 přesně před padesáti lety poprvé představila světové veřejnosti.
Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jsem pro zpřísnění trestů, ALE nemyslíte, že hlavní problém je v tom, že soudy přísné tresty neudělují? A vůbec, že policie týrání neřeší příliš intenzivně, a taky, že má malé pravomoci?
Jednoznačně kritická, ale také opatrná vyjádření se objevují na sociálních sítích po prvních informa…