Chci mít v nemocnici vyvěšenou vlajku Islámského státu, žádal terorista z Manhattanu. Na svůj výkon je prý pyšný

03.11.2017 7:34 | Zprávy
autor: vef

Prezident USA Donald Trump se domnívá, že atentátník Sajfulláh Saipov, jenž v úterý najel do davu lidí na Manhattanu a osm z nich zabil, by měl být popraven. Rozlítila ho mimo jiné skutečnost, že terorista byl prý šťastný, když požádal o vyvěšení vlajky Islámského státu ve svém nemocničním pokoji. Píší o tom Lidové noviny.

Chci mít v nemocnici vyvěšenou vlajku Islámského státu, žádal terorista z Manhattanu. Na svůj výkon je prý pyšný
Foto: wikipedia
Popisek: Vlajka Islámského státu

Saipov měl být původně převezen do americké vězenice Guantánamo na Kubě. Svou láskou k Islámskému státu však rozlítil prezidenta Trumpa natolik, že se tak nestane.

„Newyorský terorista byl šťastný, když požádal o vyvěšení vlajky IS (Islámského státu) ve svém nemocničním pokoji. Zabil osm lidí a vážně jich zranil 12. Měl by dostat trest smrti!“ napsal Trump na Twitteru.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Jan Jakob byl položen dotaz

Podnikatelé

Když kritizujete vládu za to, že jsou proti podnikatelům, můžete mi říci, v čem jste byli lepší? Co dobrého jste pro podnikatele udělali? Myslíte, že třeba zvýšení odvodů podnikatelům snad pomohlo? Navíc v době nejvyšší inflace?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Pohled Lenina, jazyk Urválka“. Student práv a fanoušek potratů vyděsil internet

22:31 „Pohled Lenina, jazyk Urválka“. Student práv a fanoušek potratů vyděsil internet

„Její tělo, její volba. Její život její síla. Její. Její. A jenom její!“ zaznělo v sobotu na akci Pr…