Co Bursík, na jak dlouho půjde sedět? Ostrý doktor Macek

30.01.2012 20:41 | Zprávy
autor: par

Bývalý poslanec ČSSD Petr Wolf dostal pětiletý trest za zneužití jedenáctimilionové státní dotace. Vrátit musel jen milion korun.

Co Bursík, na jak dlouho půjde sedět? Ostrý doktor Macek
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

"Velmi by mne zajímalo, kolik obdobných trestů by muselo padnout, kdyby se policejně přezkoumaly všechny obdobné dotace," zamýšlí se někdejší aktivní politik ODS Miroslav Macek. "A dále by mne velice zajímalo, kolik let dostane exministr životního prostředí Bursík, který přikázal svému podřízenému, šéfovi odboru auditu Červenkovi, aby Wolfovi vrácení podvodně získaných dotací prominul."

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zdravotníci

Já s vámi souhlasím, že si zdravotníků máme vážit a rozhodně jsem proti jejich dehonestaci jen proto, že nejsou očkovaní. Ale kdo je vlastně chce označovat za riziko? A jak jako? To budou mít někde na jmenovce či jak?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

13:12 Kauza bitcoin: Bratr Benda, ústřední postava. A tajemství mobilů, které Stanjura nevrátil

Spoelčná tisková konference ministryně financí a ministra spravedlnosti představila novinky ve vyšet…