Co doktor Macek vyštrachal na internetu: Obecní blbové pana Babiše

14.10.2016 11:18

Doktor Miroslav Macek se po krajských volbách a prvním kole senátních voleb rozhlédl po internetu a dočetl se tam leccos o Andreji Babišovi a jeho hnutí ANO. Největší perlu si dovolil uveřejnit ve svých pravidelných glosách.

Co doktor Macek vyštrachal na internetu: Obecní blbové pana Babiše
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

Jeden z internetových diskutérů má za to, že „Bureš“ čili Andrej Babiš je ve své podstatě velmi jednoduchý člověk, který má své charisma, ale jeho spolupracovníci se snaží nad svým šéfem nevyčnívat, čímž prý sami sebe sráží na úroveň „obecních blbů“.

„Tak jsem si poslechl TV vystoupení potenciálního senátora pana Váni. Jak bych to řekl? Byl takový intelektuálně nesmělý…,“ dočetl se doktor Macek na Facebooku. „On pan Bureš je přes svoje ‚podnikatelské nadání‘ poměrně jednoduchý člověk a prokletím je, že všichni jeho ‚zaměstnanci‘ se snaží nad svým šéfem intelektuálně nevyčnívat. Takže pak končí na mentální úrovni obecního blba, viz Komárek, Stropnický, Harapes...,“ pokračoval pisatel. Doktor Macek nalezl komentář tohoto znění na sociální síti.

Celou glosu najdete zde

Vedle toho známý glosátor zachytil také větičku, která se týká uprchlíků. Ti prý dělají zásadní chybu v tom, že sice prchají ze svých rozvrácených zemí, ale ideologii, která jejich země zničila, si berou sebou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesorka a bývalá "básnířka Majdanu" Bilčenko prý prozřela a pro PL odhalila, jak to dnes ve skutečnosti vypadá na Ukrajině

15:37 Profesorka a bývalá "básnířka Majdanu" Bilčenko prý prozřela a pro PL odhalila, jak to dnes ve skutečnosti vypadá na Ukrajině

PŘÍBĚH Služba bezpečnosti Ukrajiny (SBU) sice stále provádí své lynče, ale mnohem víc se o nich mluv…