Covid: Ilona Csáková se zcela odhalila. Připravte se

10.02.2021 14:02 | Zprávy

Na scéně zpochybňující pandemii a hovořící o ohrožení naší budoucnosti se zrodil společný projekt dvou viditelných tváří. Jednou je zpěvačka Ilona Csáková, která se pro mnohé stala symbolem „popíračů covidu“ (jak je nazývá druhá strana) a druhou aktivistka Nela Lisková, která patří v této skupině k nejradikálnějším.

Covid: Ilona Csáková se zcela odhalila. Připravte se
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ilona Csáková na demonstraci

Zatímco řada zpěváků radí nosit roušky, držet se doma a chovat se zodpovědně, Ilona Csáková od počátku vyjadřuje směrem k vládní pandemické politice značné pochybnosti. Dokonce tak moc, že už si od některých za své úvahy o covidu vysloužila nálepku dezinformátorky.

Sdílela například příspěvek o tom, jak v brněnské nemocnici leží s covidem pacienti, kteří by tam vůbec ležet nemuseli a že zdravotníci jsou více než z covidu vyčerpaní z lidí a jejich tuposti.

„Jsem si jistá, že nejsem sama, kdo nemá klidné spaní. Mění se světový řád a budoucnost je velmi nečitelná,“ řekla v prosinci poté, co ji za předchozí výroky kritizoval prezident Miloš Zeman. „Je tendence nás umlčet, protože je jasné, co my tušíme, a to se stává nežádoucím,“ dodala ještě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: jav

Obrana

Nejsem pro, aby ministerstvo obrany mělo SPD. Ani aby byl třeba Turek ministr čehokoliv. Ale není teď jediná šance, jak tomu zabránit, dohodnout se s ANO? Dřív jste s ním už přeci vládli, tak proč ne znovu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

19:29 Zážitek za 560 Kč. Cizinci se divili, co si Češi dají líbit

Grilovaný celer za 560 korun, švestkové knedlíky za 285 korun, grilovaná klobása za 245 korun. I tak…