Covid pasy?! Jít do kina, restaurace nebo na fotbal není bonus! Žít normálně není bonus! V Trikolóře to jiskří vzteky

22.05.2021 18:16 | Ze sítí

Jedna z hlavních tváří hnutí Trikolóra, Natálie Vachatová, se vyjádřila k tomu, že Evropská unie hodlá zavádět pro své občany covidové pasy. Před časem to prý byla ještě dezinformace, ale dnes už ne. Zmínila i jistou pofidérní firmu. A lhala i eurokomisařka Jourová? Covid pasy prý nejsou součástí normálního světa. „Jít na fotbal nebo do kina není bonus! Pamatujme si to.“

Covid pasy?! Jít do kina, restaurace nebo na fotbal není bonus! Žít normálně není bonus! V Trikolóře to jiskří vzteky
Foto: repro Facebook
Popisek: Členka Trikolóry Natálie Vachatová

„Firma Semantic Visions, která stojí za mnoha pofidérními projekty s pochybnými výstupy, zařadila loni covid pasy mezi dezinformace, které může hlásat jen konspirátor s proruským narativem. Nebyla sama. Krom Vrabela i Čeští elfové nedávno upozorňovali ve svých reportech na ty, co píší o covid pasech. Protože dezinformace. Protože nesmysl. Reportovali to, hlásili, spolupracovali s Centrem proti terorismu a hybridním hrozbám. Ta legrace se Semantic Visions stála vládu 100 000 korun,“ napsala politička.  

Vachatová dále upozorňuje, že i současná česká eurokomisařka Věra Jourová tvrdila, že se žádné covid pasy nechystají, protože prý nejde zvýhodňovat jedny, a znevýhodňovat neočkované. „Patřím mezi ty, co si velmi dobře uvědomují, že v našich reáliích chodit na fotbal, do kina, do fitka není bonus. Že jet na dovolenou a bydlet v hotelu není bonus. Že mít možnost najíst se v restauraci není bonus. Žít normálně v České republice není a nemá být bonus.“

Covidové pasy a rozdělovat lidi na občany první a druhé kategorie podle Vachatové není součástí normálního světa. „Co byla před pěti měsíci dezinformace, je dnes holý fakt. Stačilo si jen počkat. Na kolik takových faktů ještě čekáme?“ ptá se politička.

„Ministerstvo zdravotnictví společně se Semantic Visions a Centrem pro cosi ty covidpasy vzaly a prostě je z dezinformací jen vymazaly. Ale my si pamatujeme,“ říká Vachatová závěrem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

12:47 Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

Senátorku Miroslavu Němcovou v poslední době pobouřilo video ministryně práce a sociálních věcí Jany…