Čtenář obvinil Samkovou z politického turismu. A dočkal se této odpovědi

23.02.2014 9:21 | Zprávy
autor: nem

Advokátka a lídryně Úsvitu Tomio Okamury do voleb do Evropského parlamentu Klára Samková si na ParlamentníchListech.cz zřídila vlastní profil. A reakce čtenářů na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeden z nich jí vyčetl, proč se stala politickou turistkou.

Čtenář obvinil Samkovou z politického turismu. A dočkal se této odpovědi
Foto: Hans Štembera
Popisek: Advokátka Klára Samková

„Proč kandidujete za Úsvit? Jste taková politická cestovatelka,“ položil jí otázku jeden ze čtenářů. Samková se však takovému označení důrazně brání.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Robert Králíček byl položen dotaz

Obrana

Vy na jednu stranu nechcete navyšovat výdaje na obranu, že to není třeba, ale pak na druhou říkáte, že nemáme protidronovou ochranu, takže peníze na obranu jsou evidentně třeba. Nebo ne? A jak to, že jsme tak zaspali? Ani vy nejste ve vládě nováčci.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

ČT v černém se zaklíná nezávislostí. Jenže je tu rozhodnutí RRTV...

21:05 ČT v černém se zaklíná nezávislostí. Jenže je tu rozhodnutí RRTV...

Zaměstnanci ČT a ČRo ve středu vyšli v černém protestovat proti plánovaným změnám financování veřejn…