Další hrůzná statistika, píše Okamura. Už aby začali politici odpovídat za napáchanou škodu

08.12.2013 17:22 | Zprávy
autor: jma

Tento týden byl uveřejněn pro naši republiku ne zrovna lichotivý výsledek výzkumu o vnímání korupce v jednotlivých zemích. Podle dotázaných respondentů průzkumu představuje úplatkářství v naší zemi velký problém.

Další hrůzná statistika, píše Okamura. Už aby začali politici odpovídat za napáchanou škodu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Tomio Okamura

„Je to bohužel opět jedna ze statistik, v nichž nedopadáme jako Česká republika vůbec dobře. Celkové jsme se umístili na 57. místě. Před námi skončili i země jako Gruzie, Malajsie nebo Turecko. V porovnání se zeměmi z EU jsme pátí od konce," píše ve svém prohlášení pro ParlamentníListy.cz Tomio Okamura, předseda hnutí Úsvit.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Dotace

Není problém s přidělováním dotací na straně EU, která je přiděluje? Proč se tady pořád řeší přidělování Babišovi. Jestli je neoprávněné, jak to, že mu je někdo přiděluje? Neměla by si v tom udělat pořádek hlavně EU? Podle mě jsou stejně skoro všechny dotace černá díra. Proč je nezrušit úplně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šikana a Dozimetr. Rozsudek ve prospěch Dobiášové bourá pohádku o ČT

8:36 Šikana a Dozimetr. Rozsudek ve prospěch Dobiášové bourá pohádku o ČT

Krajský soud v Praze definitivně zamítl žalobu Marka Wollnera proti Markétě Dobiášové, čímž zřejmě k…