Další špatný den pro Merkelovou. Toto ji vůbec, vůbec nepotěší

10.05.2016 10:44 | Zprávy
autor: vef

Reakce na dnešní ranní útok na nádraží nedaleko Mnichova, kdy mladší muž pobodal za výkřiků Alláhu akbar čtyři muže, na sebe nenechaly dlouho čekat. Jeden muž svým zraněním podlehl, další byl zraněn těžce, dva lehce. Policie nevylučuje teroristickou povahu činu.

Další špatný den pro Merkelovou. Toto ji vůbec, vůbec nepotěší
Foto: Hans Štembera
Popisek: Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček

Na svém facebookovém profilu článek o útoku sdílel mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček. „Willkommenskultur,“ napsal německy. V překladu to znamená „vítací kultura“.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Daniela Kovářová byl položen dotaz

Jste pro referendum?

Podle mě máte pravdu oba tábory. Jeden tvrdí, že si většina lidí Euro nepřeje, druhý, že jsme se k němu zavázali. Nebylo by teda řešením, vyvolat znovu referendum o našem členství v EU a přijetí Eura? Prý se teď nějaký zákon o referendum chystá, podpoříte ho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…