Další výbušný Erdoganův vzkaz Turkům: Množte se. Zploďte pět dětí. Budoucnost Evropy je vaše

18.03.2017 9:45 | Zprávy

Lidé tureckého původu žijící v Evropě by měli mít pět dětí a posílat je do lepších škol. Pak jim bude patřit budoucnost starého kontinentu, řekl v pátek turecký prezident Recep Tayyip Erdogan. Prohlásil to na mítinku v západotureckém městě Eskişehir. Informoval o tom web amerického deníku The New York Times.

Další výbušný Erdoganův vzkaz Turkům: Množte se. Zploďte pět dětí. Budoucnost Evropy je vaše
Foto: tccb.gov.tr
Popisek: Turecký prezident Recep Tayyip Erdogan

Takový postup turecké diaspory má být podle Erdogana odpovědí na údajné ústrky ze strany rodilých Evropanů.

„Zploďte ne tři, ale pět dětí, neboť vy jste budoucnost Evropy,“ prohlásil Erdogan, sám otec čtyř potomků. „To bude ta nejlepší odpověď, kterou můžete dát na nestoudnosti, nepřátelství a nespravedlnosti, které jsou vám činěny,“ uvedl turecký prezident.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Mgr. et Mgr. Jakub Michálek byl položen dotaz

Už od vašeho vystoupení z vlády kritizujete ODS

Jak vám tu vaši kritiku ale věřit, protože co si pamatuji, tak jste ODS kritizovali i dřív a pak jste s ní šli do koalice. A šli byste do ní s ODS znovu? A co třeba STAN, s kterým jste dokonce společně kandidovali, a kde se její šéf schází s trestně stíhanými lidmi? To vám nevadí?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řvou: „S Babišem nikdy!“ Po volbách otočí. Fiala chce prohrát. Drsná předpověď pro „kavárnu“

15:22 Řvou: „S Babišem nikdy!“ Po volbách otočí. Fiala chce prohrát. Drsná předpověď pro „kavárnu“

„ODS nechce do vlády, nechtějí vést politické debaty, chtějí si hrát, zpívat, tančit,“ domnívá se Ma…