Debilové. Ty a Feri. Umřeš brzy. Čtenáři se vrhli na Pavla Novotného... A strhla se mela

07.02.2017 6:47

Z PROFILŮ Bulvární novinář Pavel Novotný je řadovým členem ODS, profesionálním hráčem pokeru a také člověkem, který je zvyklý odpovídat na položené otázky přímo a bez příkras. Přesvědčil o tom i čtenáře serveru ParlamentníListy.cz, když usedl k počítači a bez vytáček odepsal na všechny položené dotazy. Přesvědčte se sami.

Debilové. Ty a Feri. Umřeš brzy. Čtenáři se vrhli na Pavla Novotného... A strhla se mela
Foto: Hans Štembera
Popisek: Bulvární lovec Pavel Novotný

„Zajímalo by mne, jestli si, chlapče, uvědomuješ, stejně jako tvůj dvojník Feri z Teplic, jaké máte štěstí, že žijete právě v této době a v České republice? V jakékoliv jiné době a jiné zemi byste byli nepoužitelní, ale tady děláte kariéru. Není to úžasné?“ začala zostra paní Jarka.

Novotný nezaváhal a odpověděl. „Myslím, že žijeme na nejlepším místě na světě, v nejlepší možné zemi... Je to úžasné,“ odepsal.

Další otázky a odpovědi naleznete zde.

Nebyl to ovšem jediný ostrý dotaz, na který Novotný odpovídal. V neděli totiž poskytl serveru ParlamentníListy.cz rozhovor, který zřejmě některým lidem hnul žlučí. Novotný např. prohlásil, že se naše politika vrátí do normálu, až „vychcípou důchodci – kverulanti“, kteří si na všechno stěžují a s chutí volí populisty typu Tomia Okamury nebo současného prezidenta Miloše Zemana. Paní Marie, která je podle svých vlastních slov stará, chtěla od Novotného slyšet, zda svá slova myslel vážně.  

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • místopředseda PS PČR

Anketa

Bude Miloš Zeman znovu kandidovat?

97%
3%
hlasovalo: 4484 lidí

„Psal jsem důchodci – kverulanti... Pokud jste kverulantka plná předsudků, pak si skutečně přeji, abyste vy i stejně postižení vychcípali. Pokud jste normální, pak si nepřeji, abyste chcípla,“ odepsal dámě profesionální hráč pokeru. Nepochybuje o tom, že i on bude jednou důchodcem se šedivými vlasy, ale rozhodně nehodlá být důchodcem – kverulantem.

Rozhovor naleznete zde.

Další čtenář Novotnému sdělil, že jeho otec Petr Novotný se za něj jistě stydí a stejně tak se Pavel Novotný bude možná jednou stydět za své děti. Bulvární novinář sáhl k nadsázce a ironicky odepsal, že se za své děti stydí už dnes. „Víte, tam je nejhorší, že já se za ně třeba nestydím, ale neskutečně na mě parazitují. Jak otec, tak děti, je to strašné,“ odpověděl.

Novotný se ovšem dočkal i stejně ironických otázek. Jeden z občanů konstatoval, že Novotného „ostrovtip“ by se jistě dobře uplatnil i v nejvyšších patrech politiky, a chtěl vědět, jestli se politik nepokusí o kandidaturu do sněmovny v nadcházejících volbách.

Idiot vašeho kalibru...

„Nechcete kandidovat za ODS v příštích volbách? Učinil byste tak národu velkou službu. Nepochybuji o tom, že Váš neobvyklý ostrovtip, neuvěřitelná inteligence, elektrizující osobní kouzlo a příkladná odvaha častovat slušné spoluobčany urážkami a nadávkami odpovídajícími Vašemu intelektu by nepochybně dovedly Vaši stranu na hnojiště historie, kam už dávno patří,“ mohl se Novotný dočíst.

I na tento dotaz bez okolků odpověděl. „Nemám vyšší ambice než ryze lokální. Angažuji se v Řeporyjích, to mi stačí. Přece pro to stádo tady nebudu dělat zadarmo více práce, než dělám teď. Jsem politicky zcela vytížen. Ale děkuji za myšlenku, jistě bych byl vynikající poslanec. To by se idiotovi vašeho kalibru poštěstit nemohlo,“ udeřil v odpovědi.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Stranou jeho pozornosti nezůstal ani prezident Miloš Zeman. Novotný trvá na tom, že Zeman naší zemi neprospívá, mírně řečeno. Současně věští, že se jeho věku nedožije. Nemíní urážet Zemana za každou cenu, ale nějakou cenu je ochoten „zaplatit“.

„Vhodné je mluvit o něm jako o Miloši Jitrnice a o lidech, co jej volí, o těch mluvit jako o jitrnicích... Za každou cenu ne, ale za nějakou cenu ano.“

Pokud jde o mluvu, za kterou bývá Novotný kritizován, za normálních okolností prý mluví slušně. „Já v civilu mluvím poměrně slušně a vadu řeči, jak se o mně ví, jen předstírám. Ale když mluvím k plebsu, musím po jejich...,“ zdůraznil novinář. „Rabína nezajímám, jsem jen poloviční Žid, to já vás jen tak prudím, abych viděl, jací jste debilové,“ přisadil si ještě. V již zmiňovaném rozhovoru mluvil i o Židech.

„Řidičům, kterým se připletlo na dálnici v protisměru jedno auto, myslí si o jeho šoférovi, že je debil. Naopak ten v protisměru si myslí, že debilové jsou ti všichni ostatní. Nezdá se vám, že jste stále v protisměru?“ zeptala se další čtenářka. „Kdepak, princezno, to jenom tak vypadá, buď jak buď, se mnou si v provozu hlavu nedělej. Jedeme po zcela jiných dálnicích, na tu moji nemáš známku asi ani... Nemám nijak extrémní postoje, narozdíl od těch oveček z okresek,“ odvětil Novotný. 

Další ze čtenářek jej pak pochválila za nápad, jenž pochopila jako výměnu za jednoho přijatého syrského imigranta tři naše bílé občany. „Dokonce bych měla vlastní nominaci na první naši trojici. Aby to bylo i stranicky vyvážené, tak tvého oblíbence Kalouska za TOP09, aby tam měli konečně schopného ekonoma, za ČSSD Sobotku a za ODS tebe. Co ty na to, Pavlíku? Bral bys to?“ zeptala se. „Maličká, tys to vůbec nepochopila. Svatá prostoto... Já myslel bílé debily, ne inteligenci, ty lolo!“ odepsal jí muž, jenž se mimo jiné také otituloval neandrtálcem a debilem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš je ostuda! Pospíšil hřímal, Benešová ho uťala: Tady pan doktor chodí demonstrovat na ta náměstí. Kdo ty protesty platí?

12:31 Babiš je ostuda! Pospíšil hřímal, Benešová ho uťala: Tady pan doktor chodí demonstrovat na ta náměstí. Kdo ty protesty platí?

V nedělní Partii televize Prima se spolu utkali ministryně spravedlnosti za hnutí ANO Marie Benešová…