Dejte ty červené karty raději dolů, ať se vám neodkrví ruce, vtipkoval Zeman s odpůrci. A pak se přiznal k jednomu nesplněnému slibu

02.06.2015 22:51 | Zprávy

REPORTÁŽ Druhý den návštěvy prezidenta republiky v Jihočeském kraji byl ve znamení odpoledních besed s občany. První se uskutečnila v Loučovicích a objevily se tu hned dva druhy protestů. Miloš Zeman také vysvětlil svůj odmítavý postoj k protiruským sankcím, hovořil o prezidentských pravomocech a dotkl se v této souvislosti také udílení prezidentských milostí a amnestie. Za ostrého sluníčka jej napjatě sledovalo několik set místních obyvatel.

Dejte ty červené karty raději dolů, ať se vám neodkrví ruce, vtipkoval Zeman s odpůrci. A pak se přiznal k jednomu nesplněnému slibu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman

Ještě před samotným setkáním a besedou vzbudil pozornost místní učitel základní školy Jaroslav Jonáš, který si s sebou na mítink přinesl několik transparentů, upozorňujících na údajně necitlivou ochranu řeky v oblasti Loučovicka.

Protestující solitér

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Václav Fiala

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

Česko je podle vás bezpečná země

Proč ale pak tak tlačíte na navyšování výdajů na obranu? Já bych nebyla proti, kdyby jinde nebyli potřeba podle mě mnohem víc. Nebo by se aspoň stejně jako na obranu navyšovaly i peníze v jiných resortech a nezvedali jste nám daně. Děkuji za vyjádření. Saudová.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Deloitte lije chemikálie do řek.“ Skandál demokratů, pomluvili firmu, která dělá všem účetnictví

10:55 „Deloitte lije chemikálie do řek.“ Skandál demokratů, pomluvili firmu, která dělá všem účetnictví

Americká opoziční politička z řad demokratů Alexandria Ocasio-Cortezová pronesla tvrdá slova ohledně…