Dezinformace! Chovancovo centrum ukázalo zprávu. Týká se Klause a EU

15.06.2017 18:55 | Zprávy
autor: vef

Centrum proti terorismu a hybridním hrozbám (CTHH) upozornilo na jednu z dezinformací, která se objevila na serveru Pravda.ru. Svůj poznatek týkající se Česka a Evropské unie centrum zveřejnilo na svém twitterovém profilu.

Dezinformace! Chovancovo centrum ukázalo zprávu. Týká se Klause a EU
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Evropa, Rusko

„Bývalý prezident Václav Klaus zveřejnil svůj názor: nastal čas začít připravovat odchod naší země z Evropské unie,“ píše CTHH. A všímá si také titulku, jenž se objevil na serveru Pravda.ru. „Česko zkoumá možnosti odchodu z Evropské unie,“ píše server. A právě toto označilo Centrum za dezinformaci.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Petr Bendl byl položen dotaz

Cena potravin

Podle vás jí sníží konkurence. Co jste tedy proto, aby tu byla větší konkurence a potažmo levnější potraviny fakt byly, udělali, když jste byli v opravdové vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kdo to řídí? Holec o tlaku opozice a Pavla na Babiše. Jde o velké peníze

20:35 Kdo to řídí? Holec o tlaku opozice a Pavla na Babiše. Jde o velké peníze

Komentátor Petr Holec se opřel do opozice a jí spřízněných médií, která podle něj vytvářejí tlak na …