Dnes se má Babiš spojit s Orbánem. Ve Vídni

30.06.2024 7:00 | Monitoring

V pondělí budou podle nejnovějších informací známy tři nové pravicové frakce v Evropském parlamentu. V jedné z nich spojí síly Babiš s Orbánem, má jít o vlastenecky založenou europarlamentní frakci, informace se objevily na sociální síti X.

Dnes se má Babiš spojit s Orbánem. Ve Vídni
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš

A spojit se mají také s Marine Le Penovou a nizozemským politikem Geertem Wildersem v pravicové frakce Identita a demokracie (ID). SPD by měla v Evropském parlamentu zasedat ve frakci s Alternativou pro Německo.

„V pondělí budou známy 3 krajně pravicové frakce v europarlamentu: ID (Marine Le Pen, Wilders…), Suverenisti (AfD, SPD…) a Vlastenci (Orbán, Babiš…),“ oznámila na sociální síti X Kateřina Šafaříková, zpravodajka z Bruselu pro Hospodářské noviny.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Kateřina Konečná byl položen dotaz

Peníze

Milá paní Kateřino, Můžete nám objasnit odkud berou peníze ,,milión chvilek"a kdo platí ten sjezd německých pamětníků??

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Jednota EU se drolí. , Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseučitel rossi , 30.06.2024 8:28:25
Marine Le Penova má nakročeno ovládnout předčasné volby ve Francii.

|  9 |  0

Další články z rubriky

„Mučili, vraždili.“ A nestačí jim to. Křeček udeřil kvůli sjezdu sudeťáků

19:45 „Mučili, vraždili.“ A nestačí jim to. Křeček udeřil kvůli sjezdu sudeťáků

Bývalý dlouholetý politik, právník a nyní končící ombudsman Stanislav Křeček v textu pro Parlamentní…