Do Plzně jedou sudeťáci. Skandál, křičí KSČM

07.09.2016 13:21 | Zprávy
autor: spa

Plzeňský Městský výbor KSČM vydal prohlášení, v němž odsuzuje plány na konání Komunálního kongresu sudetoněmecké národnostní skupiny, která chce dosáhnout zrušení Benešových dekretů. Jednotlivé případy násilí komunisté odsuzují, odsun Němců jako takový byl však v pořádku.

Do Plzně jedou sudeťáci. Skandál, křičí KSČM
Foto: Hans Štembera
Popisek: Hlavní nádraží v Plzni

„Sudetoněmecký landsmanšaft mimo jiné dlouhodobě usiluje o zrušení tzv. Benešových dekretů, získání zabavených majetků a v podstatě tak popírá výsledky II. světové války,“ stojí v prohlášení. To zároveň upozorňuje na skutečnost, že na některých podobných setkáních vystoupili i představitelé Česka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

JUDr. Jindřich Rajchl byl položen dotaz

Reparace

Pokud má být uzavřen mír mezi Ruskem a Ukrajinou souhlasíte nebo nesouhlasíte s tím, že Rusko musí Ukrajině zaplatit válečné škody ve formě reparací?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

10:05 Řev na Babiše. Opozice by za 90 miliard eur Zelenskému ručit chtěla

„Planetární ostuda. Babiš se přidal ke kolaborantům Orbánovi a Ficovi. Švejkování. Čekají nás čtyři …