Do přestřelky Václava Klause ml. a Šafrova webu se vložil reportér ČT. Vyšlápl si proti politikovi

07.04.2018 9:36 | Zprávy
autor: vef

Reportér ČT a moderátor z Českého rozhlasu Jan Moláček zareagoval na svém facebookovém profilu na poslance ODS Václava Klause mladšího, který se rozhodl bránit proti článku Jana Jandourka na serveru Forum24.cz.

Do přestřelky Václava Klause ml. a Šafrova webu se vložil reportér ČT. Vyšlápl si proti politikovi
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Václav Klaus mladší na brněnské konferenci o stavu Evropské unie s názvem: Je Evropská unie reformovatelná?

„Vůbec mi nevadí, že se Václav Klaus ml. ohradil proti článku, kterým se cítí dotčen, a že to řeší pomocí nástrojů, které má každý v podobné situaci k dispozici. Je to stokrát korektnější než věčné Okamurovo omílání mantry o prolhaných médiích. Je ale zarážející, s jakou vehemencí (srovnávání s nacistickou propagandou) se omluvy domáhá politik, který dodnes nenašel dost slušnosti na to, aby se omluvil za svůj vlastní lživý útok na politickou oponentku,“ poznamenal Moláček.

  • O Klausově reakci na článek Jana Jandourka jsme psali ZDE

„Před loňskými volbami Klaus napadl kandidátku za TOP 09 Olgu Sommerovou za to, že se údajně měla urážlivě vyjádřit o obyvatelích paneláků. Ona to odmítla s tím, že dotyčný výrok nikdy nevypustila z úst. Následně se ukázalo, že Klaus čerpal z anonymního internetového chatu. Nebyl schopen své tvrzení nijak doložit a Olga Sommerová udělala totéž, co dělá dnes on směrem k vydavatelství Forum 24 – vyzvala ho k omluvě. Je dobré si připomenout tehdejší Klausovu reakci: ‚Mám to z internetu, nehodlám se zapojovat do nějaké kampaně TOP 09. Nehodlám to rozšlapávat, ať si dělají, co chtějí.‘,“ dodal Moláček.

Celý příspěvek Jana Moláčka:

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Čí je to vina?

Tvrdíte, že jinde financování veřejnoprávních médií funguje, díky vysoké politické kultuře. Proč není možná i u nás? Je pravda, že kdo víc sleduje jak spolu jednáte, je to děs a zlepšení nepřispíváte ani jedna strana. A jestli projde ta změna financování, jako že as projde. Co budete dělat dál? Proč...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Omluvou Nohavicovi za vypnutí hymny průšvih ČT nekončí

13:51 Omluvou Nohavicovi za vypnutí hymny průšvih ČT nekončí

V sobotu měli Ostravané možnost slyšet Jaromíra Nohavicu zazpívat českou hymnu na mistrovství světa …