Do slepence s Bobošíkovou bych nikdy nešel, ujišťuje předseda Svobodných

14.09.2013 16:55 | Zprávy
autor: mp

Předseda Svobodných - nebo přesněji Strany svobodných občanů - se opakovaně distancuje od uskupení Hlavu vzhůru, které do předčasných voleb vede Jana Bobošíková. Jde prý jen o slepenec neúspěšných politiků, kteří chtějí využít jméno prezidenta Klause. Svobodní naproti tomu vždy kandidovali samostatně a s dlouhodobě daným program. Jeho základní kameny popisuje server První zprávy.cz

Do slepence s Bobošíkovou bych nikdy nešel, ujišťuje předseda Svobodných
Foto: red
Popisek: Logo Strany svobodných občanů

„Svobodní jsou pro nízké daně a rušení nespravedlivých dotací, které se rozmohly v naší zemi jako mor. Svobodní prosazují zrušení daně silniční, daně z elektřiny a uhlí, daně dědické, daně z převodu nemovitostí. Svobodní prosazují zrušení daně z příjmu fyzických osob. Zrušení těchto daní doprovodíme zrušením dotací ve stejné výši,“ Informuje server.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Co si myslíte o vysílání ČT?

Narážím nejen na tu reportáž o vás, ale celkově. Mimochodem, myslíte, že ta reportáž je pomsta ČT za to, že chcete zrušit poplatky? A neuvažujete třeba o nějaké žalobě kvůli reportáži? Podle mě byla dosti zaujatá a neobjektivní.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

21:14 Turkovi tleskali, Pavla vypískali. Dva momenty z Ostravska

Bouřlivé přivítání Filipa Turka na odborářském mítinku v Ostravě v ostrém kontrastu s vypískáním pre…