Doktor Hnízdil: Na Hradě potřebujeme mravného člověka. A tím je Fischerová

24. 7. 2012 15:01

Známý lékař Jan Hnízdil vyjádřil na svém blogu podporu prezidentské kandidátce Táně Fischerové. Podle něj je to člověk, který může navrátit Pražskému hradu morální hodnoty.

Doktor Hnízdil: Na Hradě potřebujeme mravného člověka. A tím je Fischerová
Foto: Hans Štembera
Popisek: Táňa Fischerová

V květnu napsal Hnízdil na svém blogu, že potřebujeme prezidenta, který funkci nechce, není to žádný pragmatik nebo politik a rozhodně ne někdo, kdo bude vyhazovat peníze za volební kampaň. A takovým člověkem je podle něj Táňa Fischerová.

„Nepotřebujeme, aby se prezidentem stal rafinovaný ekonom nebo politický rutinér. Pražský hrad a úřad prezidenta v historii byly především symboly státu a jeho hodnot,“ konstatuje Hnízdil.

„Paní Táňa Fischerová nemusí hovořit o mravnosti, soucitu, svědomí, pravdě a lásce. Tyto hodnoty ztělesňuje. Hradu i státu je může vrátit. S vděčností a úctou připojuji podpis pod její nominaci,“ dodává známý lékař.

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: joh

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z Majdanu

21:48 Demonstrace před parlamentem? Zcela nezákonná. Zkušená pořadatelka Lenka Procházková srovnává s vlastní zkušeností a hovoří o metodách z Majdanu

Nad tím, že desítkám demonstrantů umožnili policisté ve středu 11. července oblehnout hlavní vchod d…