Doktor Hnízdil popovídal o Miloši Zemanovi. Co řekl, raději nedáme do titulku

24.09.2015 9:48

Prezident Miloš Zeman prý generuje obrovskou negaci a je tak nesmírně nebezpečný pro zdraví občanů, řekl v rozhovoru se známým režisérem Igorem Chaunem lékař celostní medicíny Jan Hnízdil. Na rozhovor, který se objevil na Youtube, upozornil server Echo24.

Doktor Hnízdil popovídal o Miloši Zemanovi. Co řekl, raději nedáme do titulku
Foto: facebook.com
Popisek: Rehabilitační lékař Jan Hnízdil

Ten upozornil, že Hnízdil je známý svými razantními výroky na adresu politiků. Politici podle něj generují negativní emoce, zlobu, nenávist a agresi jako epidemii, z čehož pak lidé onemocní.

Celý text je ZDE

Citlivým lidem se dělá z vystoupení některých čelních politiků fyzicky nevolno. Únava, závratě, bolesti žaludku – stůněme z toho. Chování našich politiků souvisí s našimi nemocemi,“ upozornil Hnízdil.

Ve zmíněném rozhovoru se Hnízdil vyjádřil také k osobě prezidenta Zemana. Lékař nejdříve předeslal, že své pacienty zásadně nediagnostikuje na dálku, ale vzápětí se o Zemanovi rozhovořil. „Pokud by byl mým pacientem, tak bych pro něj měl opravdu porozumění, pochopení a soucit. Protože ten člověk je těžce postižený, těžce zdevastovaný svým sebezničujícím životním stylem. Životospráva, alkohol, jídelníček, ale i chování. Skutečně generuje obrovskou negaci. Je nesmírně nebezpečný pro zdraví občanů,“ uvedl lékař.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vam

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se hodinu „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel

12:51 Další privatizace? Okamura vytáhl, co prý chystá SPOLU. Pekarová s Maláčovou se hodinu „vraždily“, aneb kdyby pohled zabíjel

Vy strašíte! Vy lžete! ODS chce krást! Politika SPD v praxi? Tak se podívejte! Paní poslankyně, mě u…