Doktor Macek břitce píše k povodním. Odnesli to flákači

04.06.2013 10:13

Doktor Miroslav Macek nechápe, proč lidé kvůli reakci na povodně kritizují zastupujícího pražského primátora Hudečka a jeho radní. Macek je příjemně překvapen, že si tito lidé valící se povodně vůbec všimli. Potěšilo jej i to, že nyní při odstraňování škod se konečně uplatní ti, kteří celé roky vyprávějí, jak nemohou sehnat práci.

Doktor Macek břitce píše k povodním. Odnesli to flákači
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Macek

Úterní glosu, týkající se povodní, zahájil Miroslav Macek pochvalným konstatováním, že díky katastrofě konečně dostanou někteří „usilovní hledači práce“ příležitost předvést, co dovedou. „Konečně bude při odklízení následků záplav dost práce pro pobírače dávek v nezaměstnanosti, kteří si stále stěžují, že žádná není,“ jásá Macek.

Více o iniciativě, se kterou přišel hejtman Michal Hašek, ZDE.

Pak se vysmál zastupujícímu pražskému primátoru Tomáši Hudečkovi a radním za TOP 09, kteří mu ve vedení města zbyli. Ti byli řadou lidí kritizováni, že na povodňovou situaci reagovali se zpožděním, nebo špatně. Macek se však vedení magistrátu zastává.

Podle něj pražská TOP 09 naopak překvapila, neboť očekával ještě rozpačitější reakci. „Buďme rádi, že si TOP 09 během lítého boje s korupcí na magistrátu vůbec všimla, že nějaká povodeň je,“ posmívá se Macek.

Co přesně napsal doktor Macek:

Konečně bude při odklízení následků záplav dost práce pro pobírače dávek v nezaměstnanosti, kteří si stále stěžují, že žádná není…

Nechápu, jak si někdo může stěžovat, že zastupující pražský primátor za TOP 09 Tomáš Hudeček pozdě reagoval na velkou vodu. Buďme rádi, že si TOP 09 během lítého boje s korupcí na magistrátu vůbec všimla, že nějaká povodeň je.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jav

Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

22:22 Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

Evropská komise dnes představila plán zvaný REPowerEU, který je reakcí na těžkosti a narušení globál…