Dostal „po čuni“ za názory? Nový ministr Itálie se stal terčem útoku

05.06.2018 7:55

Levicoví aktivisté opět ukázali, že jejich pohled na svobodu projevu je poněkud jednosměrný. Italský ministr pro rodinu a zdravotně postižené se stal terčem útoku pro své postoje, které se týkají homosexuálů.

Dostal „po čuni“ za názory? Nový ministr Itálie se stal terčem útoku
Foto: Dobber Blog
Popisek: Pohled na italský parlament
reklama

Nová italská vláda byla sotva uvedena do úřadu a jeden z jejích ministrů již čelí otevřenému nepřátelství ze strany levicových aktivistů. Jak uvádí internetový server The Local, Lorenzo Fontana se stal terčem hackerů, kteří jednali v souladu s levicovými aktivisty, kteří se zabývají prosazováním práva homosexuálů na adopce dětí. Po zadání jména konzervativního ministra ve vyhledávači Google u jeho jména figurovaly podpůrné prostředky na zlepšení erekce.

Fotogalerie: - Den s policií

Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...
Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...
Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...
Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...
Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...
Den s policií se statickými i dynamickými ukázkami...

Anketa

Podporujete zdanění církevních restitucí v intencích návrhu KSČM?

89%
hlasovalo: 14188 lidí

Boj proti euroskeptické vládě, která je vedle levicových aktivistů trnem v oku také úředníkům z Bruselu, tak vypukl jen pár dní po jejím jmenování. Fontana se svými konzervativními postoji nikdy netajil a v minulosti se například účastnil protestního shromáždění proti potratům. Na jednom z takových setkání dle serveru Local uvedl, že homosexuální svazky, měnící se postoje k sexu a masová migrace mění italskou společnost a tradice země.

Z dalších položek na seznamu „hříchů“ zmiňuje politicky korektní server údajný obdiv Fontany k ruskému prezidentu Vladimiru Putinovi. „Vedle toho také Fontana v minulosti prohlásil, že by měly mít evropské ženy více dětí,“ doplňuje Local a cituje také aktuálnější komentáře novopečeného ministra, kterými na sebe přivolal hněv hackerů. „Rodinu pro mě představují otec, matka a děti,“ prohlásil ministr a vyjádřil se v rozhovoru také k dalšímu svému oblíbenému tématu.

„Udělám vše proto, aby se v Itálii snížil počet potratů. Navrhnu taková opatření, aby měli lékaři více prostoru odradit ženy od jejich úmyslu zbavit se nenarozeného dítěte,“ představil nový ministr euroskeptické vlády své plány. Svého kolegu příliš nepodpořil ani šéf Ligy severu Matteo Salvini, když v médiích konstatoval, že Fontanovy představy o potratech nejsou součástí vládního programu, který společně s vůdcem Hnutí pěti hvězd Di Maiem představil před několika dny.

„Itálie byla v rámci západoevropských zemí jednou z posledních, kde úřady oficiálně uznaly svazky mezi osobami stejného pohlaví. Na rozdíl od Portugalska nebo Španělska jsou však jejich možnosti omezenější. Osoby stejného pohlaví, které žijí ve společné domácnosti a uzavřely svazek, tak nemají právo na adopci dítěte. Nicméně například v Turíně místní úřady umožňují, aby dítě, narozené po umělém oplodnění, bylo legálně registrováno i u homosexuálních ‚rodičů‘,“ píše server.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: pro
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Odporní lidé z TOP 09. Svinstvo. Protektorát hákového kříže. Historii nelze přepsat, vzkazuje dokumentarista starostovi Kolářovi

11:45 Odporní lidé z TOP 09. Svinstvo. Protektorát hákového kříže. Historii nelze přepsat, vzkazuje dokumentarista starostovi Kolářovi

„Odporní lidi, podlost a svinstvo,“ bouchly saze režisérovi Davidu Martínkovi poté, co zjistil, že v…