Drábkův úspěch v Hyde Parku? Podvod, píše Huml

06.10.2012 14:18 | Zprávy
autor: joh

Odstupující ministr práce a sociálních věcí byl hostem pořadu Hyde park na ČT24, kde diváci pokládají dotazy, ale také dávají pozitivní či negativní hodnocení hostovi. Drábek z toho vyšel skvěle 67 procenty kladných hlasů. Poslanec ČSSD Stanislav Huml to považuje za podvod.

Drábkův úspěch v Hyde Parku? Podvod, píše Huml
Foto: Zbyněk Pecák
Popisek: Poslanec Stanislav Huml

Politici mají kladná hodnocení v pořadu opravdu málokdy. Drábkův poměr 67:33 se zastavil již kolem 10. minuty pořadu a celkem hlasovalo neuvěřitelných 4070 diváků. To Humla zaráží.

Topkaři měli rušný večer

„Drábek byl drcen jedním nepříjemným dotazem za druhým. Z otázek bylo nad slunce jasné, jaký je vztah veřejnosti k němu,“ myslí si poslanec. „Hlasování jsem od poloviny pořadu sledoval. Poměr 67/33 se ani na minutu nezměnil. Stoupalo jen číslo hlasujících, které na konci pořadu vystoupalo na 4070. Významně vysoké, oproti jiným hostům,“ dodal.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Vážený pane premiére

prezident Trupm přiznal, že Venezuelu nenapadl kvůli drogám, ale kvůli ropě se snaží svrhnout režim. Jadernou elektrárnu od agresivního Ruska mít nemůžeme, ale stíhačky F-35 od agresivních Spojených států chcete kupovat. Jak mi to vysvětlíte? Petr Kryl

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Připomínka svobody, na které stojí země.“ Šlachta uspořádal v Senátu výstavu letců z Británie

16:50 „Připomínka svobody, na které stojí země.“ Šlachta uspořádal v Senátu výstavu letců z Británie

Odvaha, láska k rodné hroudě, ale i humor. To vše bylo připomínáno v Senátu, když byla v úterý zahaj…