Drahoš? Ten bere peníze od bohatých. Magda Vášáryová nečekaně zasáhla do našich voleb

15.01.2018 12:00 | Zprávy
autor: vef

Diplomatka Magda Vášáryová, která v prezidentských volbách podporovala Michala Horáčka, se na serveru Aktuality.sk obula do Jiřího Drahoše kvůli financím v jeho kampani. Podle jejích slov bral Jiří Drahoš peníze od bohatých a je funkcionářem. Není jako jejich prezident Andrej Kiska.

Drahoš? Ten bere peníze od bohatých. Magda Vášáryová nečekaně zasáhla do našich voleb
Foto: archiv
Popisek: Mgr. Magdaléna Vášáryová, diplomatka, exposlankyně NR SR

Vášáryová se v rozhovoru vyjádřila také k tomu, proč vlastně Horáček prohrál. „Takto se rozhodli občané a je třeba to brát na vědomí,“ podotkla Vášáryová, jež sama neví, co Horáčkovi v kampani chybělo, aby uspěl nad Jiřím Drahošem. „Nemluvila jsem s miliony lidí v Česku, mluvila jsem jen s jeho přívrženci. U nich vím, proč ho chtěli podpořit,“ řekla s tím, že lidé se asi rozhodovali v posledních dvou dnech. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

PhDr. Petr Sokol, Ph.D. byl položen dotaz

Co je to prosím ten demokratický deficit EU?

A jaký je vlastně váš názor na EU? Přijde mi, že ODS od dob, co odešel Klaus svůj postoj dost zásadně změnila. A taky by mě zajímal vás názor na přijetí Eura. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rakety z Běloruska? Macinka čelil dotazu, který opravdu nečekal

15:17 Rakety z Běloruska? Macinka čelil dotazu, který opravdu nečekal

Pokud má redakce Novinek informaci, že nám hrozí útok od Běloruska, tak si dělám poznámku, já tuto i…