Druhý muž KSČM: Soudruh Husák přinesl léta štěstí a prosperity

11.01.2013 13:36 | Zprávy
autor: nem

U příležitosti stého výročí narození bývalého československého prezidenta a generálního tajemníka ÚV KSČ Gustáva Husáka se ve čtvrtek u jeho hrobu na hřbitově v bratislavské čtvrti Dúbravka sešlo několik desítek starších lidí. Slova vděku na jeho adresu mu vyjádřil Petr Šimůnek, 1. místopředseda KSČM.

Druhý muž KSČM: Soudruh Husák přinesl léta štěstí a prosperity
Foto: internet
Popisek: Komunistický prezident Gustav Husák

„Mám tu velkou čest být právě při stém výročí narození Gustáva Husáka tady u vás v Bratislavě v Dúbravce a vzdát mu za jeho celoživotní dílo poděkování,“ začal Šimůnek slavnostně svou řeč, o které informuje server Novinky.cz.

„Myslíme si, že soudruh Husák se zasloužil o to, že jsme prožili jedno z nejhezčích období, které vůbec mohli Čechoslováci v 70. a 80. letech zažít,“ pronesl. Období, kdy byl Husák u moci, označil jako léta prosperity, kdy školství a zdravotnictví dosahovalo světové úrovně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

17:17 „Ústavní soud je podjatý.“ Miloš Zeman k Pavlovi a NATO

Ústavní soud ve středu předběžným opatřením rozhodl, že vláda musí zajistit účast prezidenta Petra P…