Důchodci, nenechte se podplatit! vyzvala TOP 09

15.09.2020 12:41

Rouškovné pět tisíc pro důchodce? Podle TOP 09 to není nic jiného než pokus o uplácení voličů. A navíc pokus, který si platí všichni občané Česka, protože jako všechny vládní nápady, bude i tento jednorázový příspěvek pro důchodce placen z daní všech občanů.

Důchodci, nenechte se podplatit! vyzvala TOP 09
Foto: Hans Štembera
Popisek: Předsedkyně TOP 09 Markéta Pekarová Adamová
reklama

TOP 09 vždy vystupovala jako strana stavějící se odpovědně k veřejným financím a razila heslo, že si stát může dovolit jen to, na co má peníze a když už se zadluží, měl by peníze získané na dluh rozumě investovat. Stejnou politiku strana prosazuje i v koronavirové krizi.

„Spojili jsme se s dalšími demokratickými stranami v krajích a slibujeme, že my peníze daňových poplatníků ochráníme. Jsme odjakživa stranou, která se hrdě hlásí k odpovědné politice a na tom se nic nezměnilo a nezmění. Nebojíme se přiznat, že stojíme na prahu ekonomické krize, ale jedině odpovědná politika se smysluplnými investicemi a důrazem na moderní školství i ochranu životního prostředí nám pomůže krizi překonat se ctí i perspektivou do budoucna,“ uvedla TOP 09.

V podobném duchu se při zahájení kampaně vyjádřila i předsedkyně strany Markéta Pekarová Adamová, která na závěr pondělní tiskové konference uzavřela truhlici symbolizující státní kasü a slíbila voličům, že na rozdíl od ministryně financí za hnutí ANO Aleny Schillerové bude TOP 09 k penězům daňových poplatníků přistupovat vždy zodpovědně.

TOP 09 o odpovědném hospodaření

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Co se nemělo dostat ven: Šéf Twitteru o Trumpovi a jeho stoupencích, kterým zrušili účty

19:35 Co se nemělo dostat ven: Šéf Twitteru o Trumpovi a jeho stoupencích, kterým zrušili účty

Zakladatel Twitteru Jack Dorsey se, po zablokování účtu amerického prezidenta Donalda Trumpa s více …