Duel lídrů byl jako závod F1. Nuda až do cíle, hodnotí Facebook

28.5.2010 11:10 dop.

Uživatelé Facebooku, kteří přímo na stránce pořadu Otázky Václava Moravce ve čtvrtek večer celou debatu komentovali už během jejího průběhu, o vítězi jasno nemají. Přesto se ale diskuze na internetu protáhla na stovky komentářů.

Duel lídrů byl jako závod F1. Nuda až do cíle, hodnotí Facebook

Přestože poslední předvolební debata na Facebooku vyvolala diskusi čítající zatím téměř tři stovky komentářů, poměr hlasů hájících výstup Jiřího Paroubka na straně jedné a Petra Nečase na straně druhé je více méně nerozhodný.

Navíc dojem mnohých diváků z televizního duelu je spíše rozpačitý. Dana Kleinová například shrnuje: „To je jako sledovat F1, usnout při třetím kole a probudit se v momentě, kdy se vítěz dostane do cílové roviny... Debata o ničem :-("

Paroubek neumí počítat, Nečas vede akademické řeči

„Ten Nečas mu dává! Paroubek neví, čí je..." oceňuje například Libor Perutka televizní výkon občanskodemokratického lídra. A další mu přizvukují. „Socan dělá, že neumí počítat, nejsem volič ODS, ale Nečas vede:-)," svěřuje se pro změnu Luděk Pivoňka. A Rolf Fleischhans přizvukuje: „Paroubek opět jen žvaní bez sebemenších konkrétností. Nečas perfektní, strohá fakta, jasné plány."

Proti zastáncům Petra Nečase se však ve facebookové diskusi formuje i silná proparoubkovská klika. „Nečas vede akademické řeči, Paroubek lépe oslovuje obyčejné lidi," míní například uživatel s přezdívkou Madqwert Idnes.

Vojtěch Merunka kromě toho upozorňuje: „Nečas jen opakuje zjednodušené fráze z volebního programu ODS. Paroubek se alespoň snaží odpovídat konkrétně na otázky." A o chvíli později přidává: „V kvantitativních znalostech Paroubek vyhrává o celou jednu třídu. Všimněte si, že Paroubek stále používá konkrétní číselné údaje (rozpočty, počty vojáků v cizině, počty hlasů při hlasováních, ...), jména státníků a dalších lidí. Nečas se mi zdá, že to nezná. Skoro žádné číslo, skoro žádné jméno, jen hlášky."

Čtěte také:


Foto: Zbyněk Pecák

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: az

JUDr. Jiří Pospíšil byl položen dotaz

Dozimetr

Dobrý den, každý den na Vás v kauze Dozimetr vyplouvají nové a nové nepříjmené informace. Zdá se, že jste v té obří chobotnici měl také své chapadlo. Netvrdím, že jste se dopustil korupce, to si nemyslím ani o Gazdíkovi, ale ten aspoň částečně přijal zodopovědnost a rezignoval. Co vy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Premiér překvapuje čím dál víc, samé lži. I váš pan Vondra to uznal. Babiš se napil piva a vytáhl papír

21:00 Premiér překvapuje čím dál víc, samé lži. I váš pan Vondra to uznal. Babiš se napil piva a vytáhl papír

Bývalý premiér Andrej Babiš (ANO) se ve svém mimořádném vydání pořadu Čau lidi vyjádřil mimo jiné k …