EU není stabilní, ale antievropanství je chyba, říká Dolejš

21.10.2012 18:59 | Zprávy
autor: joh

Poslanec KSČM Jiří Dolejš odpovídá čtenáři ParlamentníchListů.cz, kterého trápí nestabilita Evropské unie. Podle něj od Česka chce neustále záruky, sama ale nic zaručit nemůže.

EU není stabilní, ale antievropanství je chyba, říká Dolejš
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Dolejš

Dolejš s názorem tazatele částečně souhlasí. Má ale i výhrady. „Evropa nyní není zrovna stabilní - to neznamená že upadneme do antievropanství. Systém bez záruk nefunguje, jde jen o to zbytečně na záruky nedoplácet,“ odpovídá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

JUDr. Jeroným Tejc byl položen dotaz

Co se stane s majetkem, který bude pocházet z trestné činnosti, a který zabavíte?

Zaráží mě taky, že uvádíte, že budete moci zabavit majetek, který bude podezřelý. Neměl by být zabaven jen ten, u kterého je jisté, že pochází z trestné činnosti? Proti tomu nic nemám, ale pokud jde jen o podezření, nebude to pak snadno zneužitelné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka odpojil ,,bankomat”, který vydal 34 milionů

4:44 Macinka odpojil ,,bankomat”, který vydal 34 milionů

Asociace pro mezinárodní otázky (AMO) o sobě tvrdí, že „plní roli hlídacího psa české zahraniční pol…