Engel má vystaráno, zaměstnaly ho odbory

03.03.2011 19:50 | Zprávy

Martin Engel se stal placeným šéfem Lékařského odborového klubu. Nově bude dohlížet na plnění dohody, kterou odbory vyjednaly s ministerstvem zdravotnictví.

Engel má vystaráno, zaměstnaly ho odbory

"Předsednictvo odhlasovalo všemi hlasy, že pan Engel bude placeným předsedou Lékařského odborového klubu. Nastoupil k 1. březnu a stal se zaměstnancem na plný úvazek," potvrdil pro iDnes.cz místopředseda LOK Miloš Voleman.

Více k tématu EXODUS LÉKAŘŮ 

S koncem února totiž přestala platit Engelova smlouva s Fakultní nemocní Královské Vinohrady. Tam před podáním protestní výpovědi v rámci akce Děkujeme, odcházíme pracoval jako rentgenolog. Zařízení ale po skončení protestu odmítlo vzít jeho výpověď zpět.

Ideální řešení

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jac

Mgr. Ondřej Kolář byl položen dotaz

Kde je chyba, že neumíte čerpat evropské peníze?

Protože kdo jiný za to může, než vy politici? A k čemu byl tedy dobrý třeba ministr pro evropské záležitosti, když ani neuměl vyčerpat peníze z EU?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Macinka všechny převezl? Po novém řešení Filipa Turka začal řev

13:41 Macinka všechny převezl? Po novém řešení Filipa Turka začal řev

Vznik vlády a zejména rozdělení ministerských křesel Motoristů sobě může nabrat nečekaný směr. Podle…