Erik Best vytáhl stará slova Madeleine Albrightové. Bylo to prý jinak

30.08.2018 12:44 | Zprávy
autor: mp

Americký novinář žijící v Česku Erik Best se na svém webu zamýšlí nad stým výročím americko-českých vztahů. Best tvrdí, že Američanům bylo po většinu času lhostejné, co se s Československem dělo.

Erik Best vytáhl stará slova Madeleine Albrightové. Bylo to prý jinak
Foto: Archiv PLTV
Popisek: Erik Best v pořadu Horké téma

Náš moderní stát letos slaví sté narozeniny. Zakladatel našeho státu prezident T. G. Masaryk přesvědčoval za první světové války, že by Československo opravdu mělo vzniknout a Wilson dal panu profesorovi za pravdu. Dnes Spojené státy a Česká republika působí společně v NATO v zahraničních médiích a naše vzájemné vztahy jsou na dobré úrovni. Řada Američanů stále má povědomí o našem exprezidentovi Václavu Havlovi.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Oto​ Klempíř byl položen dotaz

Nechcete to zabalit?

Co jste jako ministr dokázal mimo to, ze jste naštval dost lidi? Jak dlouho připravujete ten mediální zákon? Dlouho a pak vám ho sama vláda shodí ze stolu, takže zákon k ničemu a opět se ptám, co jste teda dokázal?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

18:45 „Ani ruku podat, natož summit.“ Pavel čelí tvrdé palbě kvůli koruně

„Je třeba opustit jakýkoliv zbytek sentimentu nikoliv s korunou, ale s tímto prezidentem. Přijetí eu…