Exministr David zuří: Propagují zapšklou a žlučovitou Miroslavu Němcovou „for president“ a ještě mi připisují výroky, které jsem neřekl!

10.08.2018 9:11

Bývalého ministra zdravotnictví Ivana Davida (ČSSD) nedávno pořádně rozlítil článek komentátora serveru Forum24.cz Jana Jandourka, v němž exministrovi připisuje výroky například o tom, že USA chtějí ovládat svět a padlí vojáci nejsou hrdinové. „O duševním obzoru tohoto think-tanku svědčí už to, že na titulní stránce propagují zapšklou a žlučovitou Miroslavu Němcovou „for president“,“ napsal na svém blogu na serveru Vaševěc.cz.

Exministr David zuří: Propagují zapšklou a žlučovitou Miroslavu Němcovou „for president“ a ještě mi připisují výroky, které jsem neřekl!
Foto: Archiv vydavatele Vaše věc
Popisek: Ivan David

O tom, že Jandourek exministra svým článkem pořádně naštval, neni pochyb. David mu ve svém textu nesoucí titulek „Vlastní hloupostí nás neporazíte, zkuste chytře přesvědčit hloupé lidi, ti by vám mohli věřit“ vyčítá, že mu připisuje výroky, se kterými nemá ve své podstatě nic společného.

„Nevím, jestli je to hloupostí, zmateností, nebo také lží, ale připisuje mi tam výroky z článku, které jsem nenapsal. Snaží se přesvědčit přesvědčené, že jsem nebezpečný. Možná jsem. Pro někoho. Zato oni jsou neškodní. A čím dál víc je to žere,“ reagoval David s tím, že úroveň vysokých škol hodně klesla, když jednu z nich mohl pan Jandourek absolvovat.

„Že USA chce ovládat svět neříkám ovšem já, protože je to banální a obecně známé, ale říkají to představitelé USA sami. Takže pokud mě chce Jandourek označit za autora tohoto prohlášení, je to skutečně trefa,“ dodal David pobaveně a doplnil, že nenapsal ani to, že padlí vojáci nejsou hrdinové, protože to je prý především věcí názoru. Pro někoho jsou hrdinové, pro jiného ne.

„Jisté je, že nebojují za vlast. Nechali se najmout a zvolili si riskantní způsob obživy. Samozřejmě pracují pro USA, my je jen ze svých daní platíme,“ uvedl na pravou míru s tím, že jejich smrt je pro jejich rodiny tragédie a nemá rád, když se takové věci zlehčují.

  • Původní zdroj ZDE

Jandourek prý také napsal, že by David vydal zemi „ruskému rejdění". „David by to ale udělal rovnou. Koho pak ještě nazvat přihrávačem Ruska?", uvedl Jandourek. „Génius, nejdříve mi připisuje cizí článek, pak sám zjevně přímo z vlastní hlavy vymyslí, že bych vydal zemi ruskému rejdění a ještě to rozvíjí, co dál „bych" udělal. Příšerné! To je úroveň!“ řekl exministr s tím, že si dovede představit paní Miroslavu Němcovou jako prezidentku v zemi plné „Jandourků". „Ta má asi tolik šancí jako černokněžník Tomáš Halík, takže to nehrozí,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

A je zle. Do skandálu kolem  uprchlického paktu OSN se vložil Tomio Okamura. A oznámil...

13:35 A je zle. Do skandálu kolem uprchlického paktu OSN se vložil Tomio Okamura. A oznámil...

K paktu OSN o uprchlících se vyjádřil i předseda SPD Tomio Okamura na tiskové konferenci, kterou vys…