Exministr Drobil se vrací ke své hlášce: Já jsem také s*áč

19.11.2013 15:53

Bývalý místopředseda ODS a exministr životního prostředí Pavel Drobil na svém facebookovém profilu nedávno velmi ostře zhodnotil vyloučení Jany Nagyové-Nečasové z ODS. Doslova tehdy napsal: „My jsme fakt banda sráčů.“ Glosa vzbudila takový ohlas, že považoval za nutné se k ní ještě jednou vrátit.

Exministr Drobil se vrací ke své hlášce: Já jsem také s*áč
Foto: ods.cz
Popisek: Bývalý poslanec za ODS a místopředseda strany Pavel Drobil

Některá média si prý tuto stručnou poznámku vyložila po svém a v takto dezinterpretované podobě si začala žít svým životem, takže její autor považoval za nutné zdůraznit: „V reakci jsem použil slovo "MY", takže jsem jej vztáhl i na sebe! Jsem člen ODS, a co strana činí, činím i já, ať se mi to líbí nebo ne,“ zdůrazňuje exposlanec.

A aby nebylo sporu, vyjasnil ještě, proč všechny své spolustraníky včetně sebe samého označil takto expresivně. Podle něj jen slabí kopou do momentálně ještě slabších, jako to nyní učinila ODS prostřednictvím svého základního sdružení na pražském Zličíně.

V úterý pak ocenil Oblastní radu ODS v Ostravě (kde je sám organizován). Rada podle něj kromě toho, že podpořila na předsedu strany Petra Fialu, dokázala rovněž překvapit tím, že se vzepřela mediálnímu hlavnímu proudu. „Sděluje, že ti 'staří' a tudíž nutně 'nečistí' členové vedení ODS, kteří se neštítili vnitrostranické práce, nutně nemusí rituálně spáchat sepuku,“ oceňuje Drobil. Ostravští občanští demokraté si podle něj ještě zachovali zbytky ódéesácké hrdosti a rozumu.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Děti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.

7:20 Děti, neklikejte: Zatím nejdrsnější obhajoba Václava Klause ml.

Ve věci vyloučení Václava Klause mladšího z ODS se často ozývají hlasy, které srovnávají populárního…