Exploze v metru v tureckém Istanbulu si vyžádala zraněné

01.12.2015 19:24 | Zprávy
autor: čtk, mp

Poblíž stanice metra v evropské části největšího tureckého města Istanbulu vybuchla dnes podomácku vyrobená trubková bomba, která si vyžádala pět zraněných. Oznámil to starosta čtvrti Bayrampaşa se stejnojmennou stanicí, kde k incidentu došlo. Policie se zatím k události nevyjádřila.

Exploze v metru v tureckém Istanbulu si vyžádala zraněné
Foto: Archiv
Popisek: Turecká vlajka

Po explozi byl přerušen provoz metra a úřady se rozhodly zastavit preventivně i část povrchové tramvajové dopravy. Na místo podle tureckých televizních stanic dorazilo mnoho sanitek a hasičských vozidel.

Starosta Atilla Aydiner nepotvrdil turecké televizi A Haber původní informace, že si útok vyžádal jednoho mrtvého.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Pane Šťastný, to snad nemyslíte vážně.

... a zda budou v pracovní době užívat alkohol či jiné, například omamné či návykové látky tak, aby byla jejich mysl čistá. .. představte si, že by tohle řekl vedoucí kamionové autodopravy řidičům. jsem Váš fanda a kde to jde tak za Vás dost bojuji, ale tohle je totální neobhajitelná hovadina.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Kde usedne Pavel? Zeman připomíná, že politik by neměl být směšný

15:28 Kde usedne Pavel? Zeman připomíná, že politik by neměl být směšný

Turci jsou zdvořilí, ale co si o nás asi tak myslí? Ostrá kritika i debaty o porušení diplomatického…