FOTO Daniel Herman je hustokrutopřísnej týpek a my si ho secsakramentsky vážíme! jásají odpůrci Zemana. A vymysleli pro ministra poctu

31.10.2016 7:01

Hustokrutopřísný Daniel Herman na plackách „frčí“. Alespoň podle jejich tvůrců, kteří se je rozhodli propagovat na facebookovém profilu Komunisté nepatří ke kormidlu. Jde o reakci na skutečnost, že Daniel Herman přijal Jeho Svatost dalajlámu i přesto, že mu to bylo rozmlouváno z Hradu.

FOTO Daniel Herman je hustokrutopřísnej týpek a my si ho secsakramentsky vážíme! jásají odpůrci Zemana. A vymysleli pro ministra poctu
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman
reklama

„Páč Daniel Herman je hustokrutopřísnej týpek a my si ho secsakramentsky vážíme za to, že se nebojí čínských a hradních kluků, vyrobili jsme tyhle placky (průměr 59 mm). Kdo má zájem, pište do komentů. Samozřejmě zadáčo,“ píší tvůrci. Za grafikou podle všeho stojí Kuba Bernáth, za výrobou František Válek a za distribucí a nápadem Šimon Heller. Herman má na hlavě kšiltovku Obey, v ústech doutník a na očích černé brýle.

„Díky za obrovský zájem. Distribuce bude probíhat tím způsobem, že placky budeme distribuovat do hospůdek, do různých podniků a do všech měst v celé České republice, kde si budete moct svoje placky vyzvednout. Pokud byste o nějakém takovém podniku věděli, dejte nám vědět do zprávy a my vám rádi pošleme sto, dvě stě, tři sta placek...,“ promluvil na videu Heller.

„Často se nás lidi ptají, kolik to bude stát. Děláme to zadarmo. Pokud byste i přesto chtěli přispět, přispějte třeba na sbírku na hospice, uděláte dobrou věc, budete spokojeni i vy, i my. Pro nás to není byznys. Nám prostě vadí, že naši čelní představitelé lezou do zadku Číně. Díky, Dane,“ uzavřel svoje vystoupení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

11:05 „Připosr*ný Milion chvilek. My tam stejně půjdem.“ Minář něco vzkázal. Chvilkaři to slyšet nechtějí

Mikuláš Minář má problém. Včera prohlásil, že dodrží nařízení vlády a úterní demonstrace bude mít je…