FOTO Divoká předvolební noc v Praze. Zaorálek s Babišem měli půl hodiny na přesun

19.10.2017 22:10 | Zprávy
autor: jav

VÍME PRVNÍ Rychlá jízda noční Prahou a na jejím konci stejně rychlý přesun dlouhými chodbami Kongresového centra do sálu, kde už čekali Václav Moravec a další kandidáti. To dnes večer čekalo Lubomíra Zaorálka a Andreje Babiše, kteří se účastnili hned dvou závěrečných předvolebních debat. ParlamentníListy.cz publikují jako první exkluzivní fotografie z přesunu obou politiků.

FOTO Divoká předvolební noc v Praze. Zaorálek s Babišem měli půl hodiny na přesun
Foto: Reprofoto NOVA
Popisek: Lubomír Zaorálek, Andrej Babiš a poslední předvolební debata

Poslední předvolební večer byl dlouho předmětem čilých spekulací, jak vlastně bude probíhat. Andrej Babiš a po něm i Lubomír Zaorálek přislíbili účast v debatě dvou lídrů na TV Nova. Česká televize ale pořádala v Kongresovém centru velkou debatu deseti premiérských kandidátů největších stran.

Původně to vypadalo, že přinejmenším Andrej Babiš Českou televizi odmítne. Nakonec však byla jeho účast domluvena, což před oba lídry a jejich štáby položilo velký logistický úkol. Obě debaty dělilo pouze něco málo přes půl hodiny a oba se během toho času museli přesunout ze studia TV Nova na Barrandově na Vyšehrad, kde se v Kongresovém centru již chystali ostatní předsedové.

Foto: Hans Štembera

ParlamentníListy.cz vyfotografovaly oba představitele ve chvíli, kdy přijížděli ke Kongresovému centru. Lubomír Zaorálek v obleku s červenou kravatou vypadal unaveně.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tomio Okamura byl položen dotaz

Ukrajinští žáci ve školách

Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

4:44 „Nejvíc tím uškodil sám sobě.“ Na Ústavní soud se toho valí víc

Prezident dostal od Ústavního soudu to, co chtěl. Předběžné opatření, které vládu de facto nutí ho d…