FOTO To je poprvé: Václav Klaus terčem posměchu za své oblečení

02.08.2017 14:28 | Zprávy
autor: vef

Exprezident Václav Klaus se dostal do středu zájmu, o který by možná ani nestál. Tentokrát je totiž terčem posměchu za své oblečení.

FOTO To je poprvé: Václav Klaus terčem posměchu za své oblečení
Foto: ReproFoto: TV Prima
Popisek: Václav Klaus v pořadu Partie.

Snímek jindy elegantního Klause přinesla facebooková skupina Český politický bizár.

A terčem kritiky se pak stal i na serveru ona.idnes.cz. „Chtěl vypadat cool a mladistvě, ale nevyšlo mu to,“ konstatuje redaktor – módní policista Jakub Eliáš. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Maďarsko

Tvrdíte, jak nás Maďarsko brání před rozpínavosti Bruselu. To jako jak konkrétně brání nás? A nemyslíte, že hlavním ohrožením je pro nás Rusko? A brání nás snad před jeho rozpínavostí? Podle mě je to přesně naopak. Není toto nebezpečné? A vám nevadí, že Maďarská vláda Rusku donáší?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Zašít Pavla na Hradě a chystat znovuzvolení? To ne.“ Kolář řádil na Seznamu

22:50 „Zašít Pavla na Hradě a chystat znovuzvolení? To ne.“ Kolář řádil na Seznamu

Poradce prezidenta Petr Kolář vstupuje do sporu o účast hlavy státu na summitu NATO v Ankaře s tím, …