Napsal to v sobotu server Euro.cz, podle nějž byla firma dosud většinou ztrátová a vykazovala minimální činnost. Karolína Prymulová ani její otec se podle týdeníku k věci nevyjádřili.
Výběrová komise Ministerstva průmyslu a obchodu přidělila firmě Medimun dotaci 5. srpna; dotace tvoří podle mluvčí ministerstva Štěpánky Filipové polovinu plánované investice. „Díky finanční podpoře bude moci příjemce vyrábět dezinfekci, což posílí jeho konkurenceschopnost,“ uvedla mluvčí.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
autor: nab
Vláda
Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?
Další články z rubriky
11:11 Zneužité tváře. 890 Kč za „doplněk stravy“. Podvody s léky se rozjely
Preparáty slibují vyléčení vysokého tlaku či odstranění arytmie i aterosklerózy, ve skutečnosti jde …
- 8:10 „Češi – moralisté a pokrytci.“ V knize Vášáryové jsou horší věci než v rozhovoru
- 19:40 EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova
- 17:20 „Jste normální? Chcete zabíjet lidi?“ Umělec proti raketě
- 14:30 Vlajka Ukrajiny se na muzeum nevrátila. Kavárna zuří
- 11:50 Němcová s Pekarovou se rozplývají nad Bartoškem. „Blázen,“ namítá Petrov




