Fischerovi je bližší Schwarzenberg. Zeman by prý izoloval ČR

12.01.2013 20:54 | Zprávy
autor: pan

Jan Fischer zřejmě podpoří v druhém kole prezidentské volby spíše Karla Schwarzenberga. Miloš Zeman by prý Českou republiku izoloval. Informuje o tom server Týden.cz.

Fischerovi je bližší Schwarzenberg. Zeman by prý izoloval ČR
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jan Fischer

Jan Fischer serveru Týden.cz sdělil, že nejbližším kandidátem ze všech je mu Karel Schwarzenberg. Miloš Zeman "bude Česko izolovat směrem na východ", uvedl prý Fischer. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Majetek? Proč se neptají Fialy? Babiš naznačil vážnou věc

13:03 Majetek? Proč se neptají Fialy? Babiš naznačil vážnou věc

„Antibabišovký deník píše! To oni způsobují inflaci!“ Předseda vlády Andrej Babiš se kriticky postav…