Foldyna k roku 68: Kurva, dnes ta přiblbla v TV nebudou vykládat. Kádrováci proti Rusku, polibte mi... !

21.08.2018 7:11 | Zprávy
autor: mp

Poslanec Jaroslav Foldyna zavzpomínal na 21. srpen 1968. Pořádně se přitom rozčílil na „přiblbla varující před dnešním Ruskem“.

Foldyna k roku 68: Kurva, dnes ta přiblbla v TV nebudou vykládat. Kádrováci proti Rusku, polibte mi... !
Foto: Vít Hassan
Popisek: Jaroslav Foldyna

V těchto hodinách si připomínáme 50. výročí počátku okupace Československa. V tuto hodinu před padesáti let rachotily v ulicích českých a slovenských měst pásy sovětských okupačních tanků. Ale nejen sovětských. Československo tehdy obsadila spřátelená vojska Varšavské smlouvy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ing. Jan Schiller byl položen dotaz

Pomoc Ukrajině

Jste pro pomoc Ukrajině, to i já. Jak se ale díváte na pomoc ukrajinským uprchlíkům zde? Podle mě mají mnohem víc výhod než občané ČR, kteří potřebují pomoc od státu. Ano, ti sice nejsou uprchlíci, ale měli by proto na tom být hůř

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

4:40 Nechoďte do České televize. Převratný návrh pro novou vládu

Česká televize čelí nejvážnější kritice za poslední roky. Podle mediálních expertů i politiků se z m…