Frustrovaný Michálek. Chtěl grilovat Babiše, ale vůbec to nevyšlo. Zde je důvod

23.01.2020 18:18 | Zprávy
autor: jma

Místopředseda Pirátů Jakub Michálek si na Facebooku stěžuje, že vláda v čele s premiérem Andrejem Babišem bojkotuje schůzi Poslanecké sněmovny. „Je 14.30, právě začaly ústní interpelace premiéra. Vládní lavice zcela prázdné, nepřišel ani premiér,“ píše naštvaný Michálek a přidává foto vyprázdněné Sněmovny. Chtěl přitom Babiše grilovat kvůli zveřejnění tabulky plnění slibů vlády.

Frustrovaný Michálek. Chtěl grilovat Babiše, ale vůbec to nevyšlo. Zde je důvod
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prázdná Sněmovna

Michálek chtěl na premiéra interpelovat ve věci zveřejnění tabulky plnění slibů vlády. Tabulka, která měla stát půl milionu korun, podle Babiše zveřejněna nebude.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Práce na černo

Plánujete třeba nějaké postihy, pro ty, co pracují na černo, ale i pro ty, co takto někoho zaměstnávají? A jaké postihy plánujete přesně?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pospíšil vyzval z televize Babiše, ať neposlouchá Macinku

12:46 Pospíšil vyzval z televize Babiše, ať neposlouchá Macinku

Poškozuje prezident Petr Pavel Česko? Bývalý předseda Sněmovny Radek Vondráček má za to, že Petr Pav…