Fuck! Opravdu? Až se to provalí... Šlechtová upoutala pozornost opravdu zvláštní zprávou. Navíc dvojjazyčně

15. 3. 2019 11:48

Někdejší šéfka Ministerstva pro místní rozvoj a resortu obrany Karla Šlechtová od plic popsala, co si myslí. Česky, anglicky a bez servítků.

Fuck! Opravdu? Až se to provalí... Šlechtová upoutala pozornost opravdu zvláštní zprávou. Navíc dvojjazyčně
Foto: www.karlaslechtova.cz
Popisek: Karla Šlechtová, exministryně obrany
reklama

Karla Šlechtová bouchla do stolu. Když se dnes kolem sebe rozhlédne, dospívá k závěru, že je buď hloupá, nebo všichni kolem ní lžou.

„Asi jsem věnovala 4 roky svého ministerského života něčemu, čemu jsem věřila, a byla to jen přetvářka. V tomto neumím prostě fungovat. A nebudu,“ napsala dáma na sociální síti Facebook.

„Politika je hnus. Svinstvo. Jsem ráda a nic, nic bych neudělala jinak. Děvkou nikoho v politice fakt nebudu,“ nešetřila ostrými slovy bývalá členka vlády Bohuslava Sobotky (ČSSD) a Andreje Babiše(ANO). Ač byla ministryní za hnutí ANO, tak jeho členkou se nestala.

„Jsem pyšná na vše, co jsem kdy učinila, a těším se, až se vše jednou provalí. Hodně štěstí té čistotě v mé zemi,“ dodala ještě.   

Svůj status doplnila společnou fotkou se svým psem, kterého měli možnost poznat všichni občané, kteří viděli fotku tohoto pejska stojícího na Národním památníku na Vítkově.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nějaká soudružka se rozhodla, že ví, co je dobré, aniž by se ptala... Šichtařová vyrazila proti „dobrovolné“ směrnici EU

17:42 Nějaká soudružka se rozhodla, že ví, co je dobré, aniž by se ptala... Šichtařová vyrazila proti „dobrovolné“ směrnici EU

Známá ekonomka Markéta Šichtařová se vyjádřila na svém blogu na serveru iDnes.cz k tématu povinné ro…