Fuj, jak se na sebe můžete ráno podívat. Ministr Herman čelil skutečně brutální záplavě dotazů, podívejte se jak

25.11.2016 13:59

Z PROFILŮ Lidovecký ministr kultury Daniel Herman zase jednou usedl k počítači, odpověděl na několik nových dotazů od čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Znovu reagoval i na velmi ostré poznámky a dotazy. Nevyhnul se ani sdělení pana Josefa Snímka, který ministrovi vzkázal: Je mi z Vás na blití.

Fuj, jak se na sebe můžete ráno podívat. Ministr Herman čelil skutečně brutální záplavě dotazů, podívejte se jak
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr kultury Daniel Herman

„Ještě loni jste nevěděl, že takového strýce máte... Je mi z vás na blití, jak se na sebe můžete ráno podívat!!!! Fuj!!!!!!!!!“ rozčiloval se pan Josef Snímek. Ministr Herman mu ovšem nezůstal nic dlužen. „Opravdu inteligentní vzkaz. Děláte dobrou reklamu sobě i Vám podobným,“ odepsal občanovi.

Také paní inženýrka Vojtěchová se vrátila ke kauze pana Jiřího Bradyho a označila Hermana za „zatvrzelé děcko“. „Děkuji Vám za všechny odpovědi, které jste uvedl různým tazatelům, ale bohužel, nic z toho, co uvádíte, mě o Vaší ‚pravdě‘ nepřesvědčilo. Myslíte, že se také dočkáte medaile od zadavatele? Odpovědí se nemusíte (při svém vytížení) zdržovat, napsala dáma členovi vlády. Herman odvětil, že netuší, co přesně má paní na mysli, ale prý respektuje její úhel pohledu.

Další otázky a odpovědi najdete zde.

Pan Václav Cingroš označil Hermana dokonce za „poseru“. „Nedá mi to a přesto, že mi PL smazaly můj dotaz, musím se vás, pane Hermane, zeptat. Věříte v Boha? A když se podíváte na svou levou dlaň, co vidíte? A jste takový frajer, abyste mi ji ukázal a ještě se setkal s lidmi v Podhradí? Já osobně si myslím, že jste posera a nejste schopen obhájit tváří v tvář kauzu strýc a setkání se sudetoněmeckými krajany a další před lidmi z Podhradí, ale i jinde,“ vyjádřil svůj názor Václav Cingroš ze Zvíkovského Podhradí. Jedná se o obec v okrese Písek s necelými dvěma sty obyvateli.

„Vážený pane Cingroši, v Boha věřím a jsem schopen a připraven vysvětlit a obhájit své postoje před kýmkoli,“ odpověděl ministr bez vytáček.  

Tím však proud kritických poznámek nekončil. Od jednoho ze čtenářů dostali „za uši“ všichni lidovci najednou. „Jsem o dost starší nežli Vy a jsem věřící křesťan. Vaše strana, to myslím lidovce, by měli úplně odmést z politické scény našeho státu, jste Jidáši velkého formátu,“ napsal Alfons Prajzak. Herman mu také poděkoval za vyjádření názoru.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

Jan Veleba byl položen dotaz

České potraviny

Dobrý den, dnes jsem vyslechla v rádiu zprávu, že zemědělci v Oseku u Rokycan musí nechat ležet ladem 100 ha půdy. Copak není možné, aby spojili síly čeští zemědělci, výrobci potravin z českých surovin, ovocnáři, zelináři a český svaz spotřebních družstev a prodávali se české produkty v českých obch...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Do vězení.“ Olympionik David Svoboda čelí drsné hrozbě

14:10 „Do vězení.“ Olympionik David Svoboda čelí drsné hrozbě

Slova bývalého moderního pětibojaře a olympijského vítěze Davida Svobody o tom, že Rusko možná není …