Hamáček se omluvil za policejní zátah na letišti

07.06.2021 17:54 | Zprávy
autor: vef

Ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) se omluvil zadrženým Čechům, kteří se vraceli z dovolené v Tunisku. K zadržení došlo v sobotu na Letišti Václava Havla, důvodem měly být neplatné testy na koronavirus. Píše to server Novinky.cz.

Hamáček se omluvil za policejní zátah na letišti
Foto: Hans Štembera
Popisek: Místopředseda vlády Jan Hamáček

Hamáček přiznal, že policie měla pocit, že certifikáty mohou být padělané. „Minimálně v jednom případě se ukázalo, že padělané nejsou,“ uvedl ministr.

Zároveň dodal omluvu cestujícím ze dvou letů. „Omlouvám se jménem Ministerstva vnitra. Pokud se stane něco, co se stát nemá, tak má přijít omluva,“ řekl s tím, že zdržení sice nebylo v řádu dlouhých hodin, ale i tak je omluva namístě.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Pomoc

Mě se líbí, jaká všechna opatření navrhujete na pomoc lidem kvůli zdražování. Bylo by fajn, kdyby jste je prosadili, ale to je i můj dotaz, proč jste nic z toho, co teď navrhujete neprosadili už v minulé vládě?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

10:20 Pavel chce do Ankary za kamarády zbrojaři, tuší Ševčík

VHLED MIROSLAVA ŠEVČÍKA Petr Pavel je tlačen k účastni na summitu v Ankaře svými vodiči z Hradu, pro…