Hanebý útok na našeho spojence. Jestli si myslíte, že můžete terorizovat Paříž, tak se mýlíte, vzkazuje Barack Obama

14.11.2015 0:19

Americký prezident Barack Obama přednesl mimořádný projev k útokům, které se dnes v noci odehrály v centru Paříže. Při nich podle oficiálních údajů zemřelo již přinejmenším šedesát lidí. Zhruba sto lidí je v současnosti drženo jako rukojmí v divadle Bataclan. Přenášela ABC.

Hanebý útok na našeho spojence. Jestli si myslíte, že můžete terorizovat Paříž, tak se mýlíte, vzkazuje Barack Obama
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Barack Obama, 44. prezident USA

„Viděli jsme hanebný pokus o terorizování nevinných občanů, nejde jen o útok na Paříž,“ řekl prezident Obama a dodal, že jde o „útok na univerzální hodnoty, jež všichni sdílíme“.

„Francie je naším nejstarším spojencem,“ řekl Obama a dodal, že vždy stála s USA bok po boku. „Ti, kteří si myslí, že mohou terorizovat lid Francie a hodnoty, za kterými stojí, se mýlí,“ dodal.

„Liberté, egalité, fraternité, to jsou hodnoty, jež sdílíme a které přetrvají jakýkoli teroristicý čin,“ prohlásil Obama. Následně dodal, že USA udělají všechno pro pomoc francouzskému lidu a „postavení teroristů před spravedlnost“.

Víme, jaké to je, prošli jsme si podobnými událostmi a vždy, když k tomu došlo, mohli jsme se na Francii spolehnout,“ dodal prezident.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: spa

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

8:05 Tak se mi zase ozval... Pohlavní údy a konečníky létaly! Ivan Vyskočil se znovu střetl s mužem, který mu nabízel milion za odmítnutí vyznamenání od Zemana

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Humbuk kolem sochy maršála Koněva v pražských Dejvicích i zastavení…