Havárka Pendolina: Náklaďák vezl plech. Zasekl se na přejezdu, řidič utekl

22.07.2015 11:22 | Zprávy

Kamion, do kterého dnes narazil u Studénky na Novojičínsku vlak, vjel na přejezd v době, kdy šly závory dolů. ČTK to řekl mluvčí Správy železniční dopravní cesty Jakub Ptačinský. Přejezd byl vybaven nejen závorami, ale také kamerovým systémem.

Havárka Pendolina: Náklaďák vezl plech. Zasekl se na přejezdu, řidič utekl
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr dopravy Dan Ťok

"Podle kamerového záznamu vjel řidič kamionu na přejezd v době, kdy svítila červená světla a padaly závory. Zůstat stát uprostřed. Auto pak opustil," řekl mluvčí. Vzápětí do odstaveného nákladního auta s plechy narazil vlak Pendolino mířící z Ostravy do Františkových Lázní, uvedl.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: čtk, mp

Radek Koten byl položen dotaz

Ukrajinci

Často do vás slyšíme, jak chcete omezit příliv Ukrajinců, jak je chcete vracet zpět, sebrat jim dávky atd.. Budete na tom trvat i v rámci koaliční smlouvy?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Drulák byl ostrý: Konec režimu, který umírá. Kde? Ne v Rusku

8:30 Drulák byl ostrý: Konec režimu, který umírá. Kde? Ne v Rusku

Bývalý elitní diplomat Petr Drulák, zakladatel spolku Svatopluk, v rozhovoru pro XTV komentoval hlub…