Bývalý prezident Václav Havel měl kancelář ve Voršilské ulici v centru Prahy. Budova patří rodině Schwarzenbergů. Během měsíce ale kancelář skončí, až vyřídí odpovědi na kondolence a přestěhuje nábytek s dalšími věcmi.
Co bude s kanceláří poté, až tříčlenný tým vše vyřídí, není zatím jasné. Vdova Dagmar Havlová prý chce odpovědět na všechny kondolence, kterých je opravdu mnoho. Možnost, že by se z kanceláře stalo jakési muzeum, odmítl ministr zahraničí a majitel budovy Karel Schwarzenberg s tím, že muzeum musí být ze své podstaty veřejně přístupné.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLbox PL na Seznam.cz + ParlamentníListy TV
sledujte PL na YouTube + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na GoogleZprávy + ParlamentníListy.cz
sledujte PL na Facebooku



