Herec Vydra ke Kameňáku: Nemyslím si, že by film ovlivnil divácký vkus špatným směrem

01.06.2018 18:25

Herec Václav Vydra byl hostem pořadu Osobnosti Plus na Českém rozhlasu. Mimo jiné hovořil o tom, že nerad chválí, a tak raději mlčí.

Herec Vydra ke Kameňáku: Nemyslím si, že by film ovlivnil divácký vkus špatným směrem
Foto: Martin Kovář
Popisek: Herec a chovatel koní Václav Vydra
reklama

„Ne, že bych neuměl chválit, jenom tím šetřím. I když poslední dobou jsem už také začal. Když někoho pochválíte, tak někomu zase musíte říct něco nepříjemného, pokud se vám něco nelíbí, abyste nebyl z lidí, kteří jen chválí a na druhou stranu mlčí k tomu, co se jim nelíbí. ... Já raději mlčím furt,“ uvedl Vydra v rozhovoru.

V něm se mimo jiné také vyjádřil k filmu Kameňák režiséra Zdeňka Trošky, v němž si zahrál. „Zdeněk vlastně vymyslel žánr ‚film z vtipů‘. A ty vtipy jsou dobré. Podle mě je vtip dobrý, když se mu člověk zasměje. Samozřejmě, když se vypráví vtipy, tak některý vtip je lepší, některý horší. A i když se vypráví hodně vtipů, tak těch dobrých je určitě méně. Ale to neznamená, že ty blbější vtipy nemají nárok na to být vyprávěny,“ uvedl Vydra, jenž je z herecké rodiny. Jeho maminkou je herečka Dana Medřická a otcem herec Václav Vydra.

„Nemyslím si, že to jsou špatné filmy,“ řekl ke Kameňáku. „Nemyslím si, že Kameňák ovlivnil divácký vkus špatným směrem. Mohl bych uvést spoustu seriálů, které běží v televizi a ovlivňují ten vkus daleko strašnější způsobem než Kameňák. Například primitivností. Divákovi je pak jedno, na co se kouká, hlavně, když se to hejbe,“ sdělil Vydra.

  • Původní text ZDE

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vef
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Známý moderátor ČT lhal ve vysílání. Petr Žantovský podal stížnost a... tady je odpověď

8:25 Známý moderátor ČT lhal ve vysílání. Petr Žantovský podal stížnost a... tady je odpověď

TÝDEN V MÉDIÍCH Řešit zcela nestandardní situaci moderátorky České televize Světlany Witowské by ury…