Holešovská výzva dnes pořádá další demonstraci

15.04.2012 6:18 | Zprávy
autor: joh

Do Prahy a dalších měst svolali na dnešek opět protestní shromáždění organizátoři takzvané Holešovské výzvy, která mimo jiné požaduje demisi vlády a abdikaci prezidenta Václava Klause. Jaký zájem veřejnosti akce vzbudí, není jasné.

Holešovská výzva dnes pořádá další demonstraci
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Demonstrace proti vládě se přemístila před Českou televizi

Pod hlavičkou výzvy se v uplynulých týdnech konaly v několika městech protivládní protesty, kterých se zúčastnily tisíce lidí. Už tehdy organizátoři avizovali, že v podobných akcích hodlají pokračovat. Poslední protesty ale už tak výraznou odezvu neměly.

Zastavte reformy

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Jakub Janda byl položen dotaz

Jaký je váš názor?

Co si myslíte o vyloučení ukrajinského skeletonisty Vladyslava Haraskevyče z olympijského závodu? A jak se díváte na to, že sportovci mohou startovat pod neutrálním statusem? Ptám se vás jako bývalého sportovce a nyní politika. Jak se na to díváte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čas vyšlápnout si na Brusel. Výzva ministru zemědělství

8:07 Čas vyšlápnout si na Brusel. Výzva ministru zemědělství

POHLED SELSKÝM ROZUMEM „Do roku 1990 jsme byli plně soběstační ve všech potravinářských komoditách n…